Профілактика вуличного травматизму


  1. Уважність і зібраність. На вулиці слід завжди бути зосередженим, не відволікатися на зайві сторонні розмови чи глибокі роздуми.
  2. Слідкуйте який одяг чи взуття ви носите. Занадто довгі чоловічі штани чи жіноче плаття можуть зачепитися за підбори, неякісне або невідповідне взуття для звичайної ходи чи бігу може призвести до больових відчуттів у гомілкоступневому суглобі чи коліні.
  3. Давні травми слід лікувати до повного одужання. Після отриманої травми необхідно зменшити навантаження на травмовану кінцівку.
  4. Слід дотримуватися установленого і звичного режиму дня, постійне недосипання, робота в нічний час, занадто інтенсивний графік роботи призводять до послаблення уваги і небезпеки отримати вуличну травму.
  5. Після сну, вранці, необхідна щоденна зарядка та розминка мускулів ніг і рук, недостатня розминка погіршує діяльність суглобів та мускулатури рук і ніг.
  6. Регулярний лікарський контроль. При деяких захворюваннях слід обмежувати рухову активність при виконанні тих чи інших фізичних вправ. Наприклад, при головних болях, підвищеному внутрішньочерепному тиску і т.п. небажані різкі нахили голови. Неправильний вибір вправ без урахування фізичного стану може призвести до погіршення здоров’я.
  7. Баланс між силою та гнучкістю. Регулярні тренування дозволять покращити роботу м’язів, координацію рухів, збільшать амплітуду м’язів у суглобах. Тренування сили і гнучкості зменшує ризик травмування м’язів, підвищує міцність кісток, зв’язок та суглобів.
Comments: 0