Детальніше про новини шкільного життя закладу ЗОШ №20 за хештегом
а також на YouTube
ПРО 20-КУ В МІЖНАРОДНОМУ ЧЕСЬКОМУ ВИДАННІ!
ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК ІМІДЖУ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
Директором закладу, Усенко Н.М. у статті наведено практичний досвід застосування бренд та PRтехнологій в Комунальній установі Сумська загальноосвітня школа І−ІІІ ступенів №20, м. Суми, Сумської області.
Стаття присвячена проблемі впровадження сучасних управлінських інноваційних технологій у загальноосвітньому закладі, зокрема бренд-стратегії та PR-технології (ознайомитися з статтею можна за QR-кодом (с.127))
28 жовтня Україна відзначає важливу дату у своїй історії — День визволення від фашистських загарбників, свято, пов'язане з вигнанням військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
Уперше День визволення України від фашистських загарбників у державному календарі свят з'явився в 2009 році.
Під час Другої світової війни (1939-1945) на території України точилися битви, багато з яких мали особливо важливе значення для звільнення Європи від нацизму і безпосередньо впливали на перебіг бойових дій.
Перші населені пункти нашої держави в районі Східного Донбасу радянські війська звільнили від німецької
армії в грудні 1942 року.
23 серпня 1943 року було звільнено Харків, у вересні-жовтні цього ж року відбувалася одна з найбільших військових операцій у світовій історії - битва за Дніпро, кульмінацією
якої стало вигнання фашистів з Києва.
Закінчила цей етап війни Східно-Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944-го радянські війська визволили Ужгород, а 28-го вийшли на сучасну західну межу України.
Вигнання нацистів з українських територій стало можливим завдяки масовій участі українців у лавах як Червоної армії, так і українського визвольного руху (ОУН та УПА). Український вимір Другої світової війни – це боротьба на всіх фронтах і театрах воєнних дій: не тільки на Східному фронті, а й в лавах руху опору інших країн, арміях союзників, що воювали в Італії і Франції, на Далекому Сході та на Тихоокеанському театрі воєнних дій.
Дізнатися більше:
✔️https://www.google.com/amp/
✔️http://www.ww2.memory.gov.
✔️https://old.uinp.gov.ua/
Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора. Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг.
Саме ж свято є відносно новим і було засноване указом другого президента України Леоніда Кучми "Про День Державного Прапора України" від 23 серпня 2004 року. Встановлене воно з метою виховання поваги громадян до державних символів України.
Синьо-жовтий стяг: символічне значення кольорів Державний прапор України затверджений Верховною Радою 28 січня 1992 року. Це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього (вгорі) і жовтого (внизу) кольорів, зі співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.
Згідно із найбільш популярним тлумаченням колірної гами прапора, синя його смуга символізує ясне небо, а жовта – золоті пшеничні ниви. Дехто ж стверджує, що насправді барви нашого прапора здавна символізують дві головні стихії природи – воду і вогонь. Водночас, з релігійного погляду, жовтий (золотий) колір – уособлює Творця і взагалі Вищу духовність, а синій – усе земне.
*Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/lite/holidays/10660023-den-prapora-ukrajini-shcho-svyatkuyemo-istoriya-ta-mifi-pro-sino-zhovtiy-styag.html